menu_01
Úvodní stránka Rebel Bike
O společnosti Rebel Bike
menu akce
Půjčovna Rebel Bike
Jízdní kola, dětské vozíky, tažné tyče, prodej, stavba, servis, repase Rebel Bike
Fotogalerie a videogalerie Rebel Bike (1999 - 2011)
Bazar jizdních kol a komponentů Rebel Bike
Partneři a spolupracovníci Rebel Bike
Internetový obchod Rebel Bike
menu_11
Nadpis odkazy
seznam všech akcí

- akce Rebel Bike -
Jak a kam jezdíme?
Čím jezdíme?

společné vyjíždky

Rebel Bike Team

 

home

paticka Nadpis anketa
Proč nepoužívám jízdní kolo jako dopravní prostředek?
Celkem hlasovalo: 121174
Anketa paticka Nadpis fotogalerie
poslední vložená fotografie
Zdeněk Dokoupil a Tomáš Kvasnička na elektrokolech Orange Alpine 6e Factory na Singltreku pod Smrkem (podzim 2018)

počet fotografií: 31133

více
Fotogalerie paticka Nadpis anketa
Myslíte si, že je elektrokolo vhodné také na sportovní jízdu?
Celkem hlasovalo: 70478
Ano26528
Ne22701
Nevím21249
Anketa paticka Nadpis odkazy
Postav si svého Singulara!
Singular kalkulačka
vše o Singular Cycles
trvalý odkaz Singular Cycles
Cesky pohar patickaPůjčovna Rebel Bike, obecné informaceNadpis půjčovna
Půjčovna horských a skládacích kol, dětských vozíků, tažných tyčí a cyklosedaček
paticka Nadpis zboží z e-shopu
Teleskopické sedlovky Kind Shock
Kind Shock Drop Zone
Kind Shock Drop Zone R
Kind Shock Super Natural R
Zbozi z e-shopu paticka Nadpis návštěvnost

Top list

Navrcholu.cz


Seo Servis

Navstevnost paticka
Detail akce

MTB maraton Bike Babí Léto 2009

18.8.2009

poslat e-mailem tisk

Na první zářijovou sobotu  5.9.2009, opět po roce do neopakovatelné atmosféry odcházejícího léta a nastupujícího podzimu pořadatelé přichystali pro širokou sportující veřejnost 8.ročník mezinárodního MTB  závodu Bike Babí Léto 2009 edition. Tento závod je podpořen Libereckým kraje a Sportovním fondem Statutarního města Liberec.

Bike Babí Léto 2009

V letošním roce je tento závod  zařazen do MTB série Spinfit racing season 2009 jako poslední závod této série a to samo o sobě slibuje struhující bikerské souboje a pořadatelskou službu a zázemí na odpovídající profesionální úrovni. Vzhledem k tradičnímu místu konání česko - polsko - německému trojmezí lze očekávat i silnou zahraniční konkurenci tvořenou teamy ze sousedních zemí.

Start a cíl bude tradičně v Chrastavě u Liberce a trať závodu na 33, 55 a 88 km bude kopírovat osvědčenou stopu minulých ročníků. Po ročním absťáku si tedy můžete opět vychutnat naši  88-ku a pokud očekáváte skvělý biking, tak jste zvolili ten správný závod. Navíc nově soutěž rodinných teamů, výhodné startovací balíčky (více na www.spinfit.cz) a se zpracováním časomíry nám pomůže čipová technologie od Sportsoftu.

Trať závodu BBL 2009

Tradiční účastníci si proto jistě vybaví táhlé a náročné stoupání po lesní cestě z Panenské Hůrky na Buk Republiky (Ještědský hřeben) následované srdečním downhillem do kaňonu Nisy, kde si můžou adrenalinově zaskákat přírodní i umělé skoky. Poté následuje technicky náročná prémie - výjezd na Ovčí Horu a pořádný sjezd po louce do Chrastavy. Zde je první pitstop na dvacátém kilometru.

Za Chrastavou na Vás čekají nádherné XC singletraily v oblasti Bedřichovského lesa, zde zamáčkou slzu dojetí všichni vyznavači řádného offroadového bikování. Z Bedřichovského lesa se sjede na Novou Ves a pak lehkým uphillem na přehradu Mlýnici - další to pitstop.

Občerstvení a pokochání bikeři vyráží nastoupat téměř 350 výškových metrů na Kameniště, Spálený vrch a Lysý vrch (severozápadní cíp Jizerských hor), aby byli vzápětí odměněni sjezdem k Dolnímu Vítkovu. Pětapadesátkaři se následně spouštějí vlevo do Chrastavy bojovat o svá místa na bedně a osmaosumdesátkáři najíždí kilometry v rychlých úsecích na Uhelnou a Oldřichov. Zde se jede nádherný singletrail po česko - polské hraniční čáře.

To už ale v podstatě zbývá jen osvěžit význam přívlastku horské kolo a poprat se s poslední prémií z Bílého Kostela na Buk Republiky. Přeživší budou odměněni sjezdem k Chrastavě a rychlému finiši přejícími rovinkami vedoucími k cíli přes Paradýz na Chrastavském sportovním stadionu VÚDM.

Komu se po pročtení tohoto článku vybaví loňské či předloňské zážitky, určitě nezůstane letos sedět doma. Těm, kdo nejsou pevně rozhodnuti na Bike Babí Léto 2009 vyrazit, můžeme slíbit, že na letošním ročníku je připravena opět celá řada nejrůznějších prémií a soutěží a odměňovat nebudeme pouze chronické bednaře.  Ve hře budou hodnotné ceny  a tombola v hodnotě 30.000,- Kč.

Součástí závodního dne bude i závod dětí, který je součástí Dětského MTB Cupu Libereckého kraje 2009 a celodenní doprovodný program lanového centra, výuky jumpingu a další atrakce.  Na nejmenší budou čekat XC okruhy v okolí stadionu.

Mohlo by vás zajímat
Novinky Rebel BikeNadpis hledání

Hledani patickaNadpis novinky

Ve spolupráci s časopisem Electric Bike Action CZ a Apache Bicycles jsme otestovali zcela nové trailové elektrokolo Apache Payat Comp 1.

více ]

Otestovali jsme extra silný pohon Bafang BBS-HD v kombinaci s baterií Apache Battery R7 614 Wh.

více ]

Sestavte si horské nebo sportovní elektrokolo Achilles s integrovaným středovým pohonem Bafang MaxDrive nebo Comp Drive Systems přesně podle vašich představ. Začněte vlastní barvou rámu, vyberte si léty prověřené komponenty a typ baterie s kapacitou přesně podle vašich požadavků.

více ]

Od středy 30.8. do pátku 1.9.2017 bude z důvodu účasti na cyklistickém veletrhu Eurobike 2017 ZAVŘENO. Děkujeme za pochopení.

více ]

Prohlédněte si nové video zaměřené na elektrifikovaná kola středovými pohony. Poznejte jak snadno jezdí do kopce, bez omezení z kopce, terénem nebo vodou.

více ]

Novinky paticka novinky emailem

zaregistrujte se pro zasílání novinek

rss 2.0
Nadpis RSS
Nadpis ČeMBA
trvalý odkaz ČeMBA
CeMBA paticka

  © 2001 - 2019 Rebelbike.com | Design arnemaDesign | Správa webu Rebel bike | Často kladené otázky (FAQ)

Rebelbike.com BBBparts.cz Detskevoziky.com Rohloff.cz Feltbikes.cz Singularbikes.cz Skladacikola.com
Najdete nás na Facebooku